(LT) Mokėti ar nemokėti? META reklamos blokavimo paslauga

(LT) Mokėti ar nemokėti? META reklamos blokavimo paslauga

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

Meta vartotojai, gyvenantys Europos Sąjungoje, Europos ekonominėje erdvėje ir Šveicarijoje, turi galimybę mokėti už mėnesinę prenumeratą, kuri pašalina reklamas iš naujienų srauto. Teigiama, jog vartotojai galės naudotis Meta produktais be elgesio stebėjimo, taip sumažindami privatumo nepaisymą.

Ką tai reiškia vartotojams? 

  • Jau kuris laikas Meta aplinkoje vartotojai gali nemokamai pritaikyti reklamas ir atsikratyti tų, kurios jiems neaktualios.
  • Klientai, kurie įsigis šią paslaugą bus limituojami ir negalės leisti reklamų Meta aplinkoje ir kitaip įsitraukti į partnerių reklamas iš profilio, kuriam priskirta prenumerata.

Ką tai reiškia mums kaip reklamos specialistams? 

  • Reklamos specialistams tai kol kas nesukelia didelių permainų. Dauguma vartotojų nemato poreikio keisti įprastą, nemokamą naudojimąsi Meta produktais.
  • Mums svarbu, jog tinklai sutinka su vartotojų ir jų teisės apsaugos reikalavimais, tačiau tai kaip atsaą į ES duomenų apsaugos reguliacijas.

Kokia reklamos blokavimo paslaugos kaina? 

  • 9.99€ per mėnesį naudojantis svetainės Meta versiją ir 12.99€ per mėnesį iOS and Android programomis mobiliuosiuose įrenginiuose.
  • Šią mokamą paslaugą netrukus matysime TikTok platformoje tik už 4.99€. Snapchat+ už 3.99$ ir X Premium Plus platformose 8$, ši paslauga jau aktyvi.

 

Ar svarstote įsigyti šią paslaugą vienai iš jūsų mėgiamų platformų?

 

I will be happy to help you

GRETA MAIGYTĖ, sales manager +370 694 98999 sales@sposteragency.com