(LT) Instagram naujienos

(LT) Instagram naujienos

Sorry, this entry is only available in Lithuanian.

Įspūdingos naujienos visiems Instagram turinio kūrėjams! Instagram pristatė keletą fantastiškų naujų funkcijų, skirtų pagerinti Jūsų patirtį platformoje ir įsitraukti į mėgstamiausių kūrėjų turinį!

Apklausos
Jei Jums patiko juos naudoti istorijose, dabar „Instagram“ apklausos funkcija pasiekiama tiek „Reels“, tiek profilio įrašų komentarų skiltyse. Įsitraukite į mėgstamų profilių turinį paprasčiau ir greičiau.

Reels atsisiuntimas
Dabar galite atsisiųsti mėgstamus Reels video tiesiai į telefono galeriją. Atsisiųstuose vaizdo įrašuose bus matomas kūrėjo profilio pavadinimo vandens ženklas, o kūrėjams yra galimybė išjungti reels atsisiuntimą, dėl geresnio turinio valdymo.

Interaktyvios karuselės
Instagram daro savo karuselės įrašus dar interaktyvesnius. Dabar galite pridėti nuotraukų ir vaizdo įrašų į tinklelyje paviešintą karuselę. Tai suteikia dinamiškesnių būdų bendrauti su auditorija ir prisidėti prie mėgstamiausių profilių turinio.
Viena laukiamiausių funkcijų:

Muzika turinio kūrėjo profilyje
Ši funkcija 2022 metais pristatyta JAV rinkoje ir nekantriai laukiama Europoje. Tai leis vartotojams tinkinti savo profilius su mėgstamomis melodijomis. O kūrėjams dar ryškiau išreikšti savo prekės ženklą ir savo bendruomenei suteikti


Ar jau išbandėte naujas funkcijas šiame įraše? 👌🏼

 

 

I will be happy to help you

GRETA MAIGYTĖ, sales manager +370 694 98999 sales@sposteragency.com